WEBINARY

Webinary to jedna z najlepszych form prowadzenia warsztatów i szkoleń

Spotkania online z Twoim zespołem czy klientami to bardzo ważna forma komunikacji. Gdy Ty skupisz się na prezentacji swojej firmy, produktu lub po prostu nawiązywaniu relacji z odbiorcami, my zadbamy o całą resztę i razem sprawimy, że całość będzie na najwyższym poziomie!

Wsparcie i nieograniczone możliwości

Niezależnie od tego, czy planujesz wartościowe szkolenia dla Twoich pracowników, warsztaty dla klientów, czy spotkanie zwiększające zasięgi Twojej firmy, pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia, platformę i zaplecze techniczne, żeby Twoja transmisja na żywo była wartościowa, a odbiorcy zapamiętali ją na długo!

WEBINAR ONLINE

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Oprawa graficzna

Elementy graficzne i animacje, podsumowujące najważniejsze punkty, nie tylko skutecznie podniosą estetykę i odbiór wydarzenia, ale także ułatwią zapamiętywanie najważniejszych elementów

Q&A i Głosowanie

Zaangażowani odbiorcy to klucz do sukcesu transmisji na żywo. Widzowie mogą głosować na żywo, zadawać pytania, a wszystko to możemy wyświetlać na ekranie podczas transmisji.

Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie i aranżacja wnętrza to podstawa, żeby stworzyć odpowiednią atmosferę wydarzenia.

Tłumaczenie

Możemy tłumaczyć transmisje symultanicznie na dowolne języki, włącznie z językiem migowym.

Korzyści z realizacji

webinarów i szkoleń z RobimyLive.pl

Wsparcie na każdym kroku

Z doświadczenia wiemy, że na udaną transmisję składa się wiele elementów, które w połączeniu ze sobą tworzą niesamowity efekt. Od pierwszego kontaktu służymy pomocą i wspieramy na każdym etapie realizacji transmisji. Biorąc na siebie wszystkie techniczne i organizacyjne kwestie, prelegent może skupić się na transmisji, podczas gdy my zajmiemy się resztą.

Oszczędność

Transmisja na żywo, pozwala zaoszczędzić czas i koszty.

Zwiększone zasięgi

Możemy dotrzeć z transmisją do odbiorcy na całym świecie jednocześnie.

Mobilne studio

Działamy na terenie całej Polski i Europy. Możemy realizować transmisje z dowolnego miejsca!

Doświadczony zespół

Kluczem do udanej transmisji jest odpowiedni plan i realizacja. Nasza ekipa zadba o najmniejszy szczegół, żeby podczas transmisji, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a Tobie pozostanie cieszyć się kolejną udaną realizacją.

Interaktywne spotkania

Zaangażowanie odbiorców to podstawa udanej transmisji! Mamy wiele narzędzi i sposobów na pozostanie w kontakcie i prowadzenie dyskusji na żywo.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do transmisji na żywo, co gwarantuje najlepszą jakość i bezpieczeństwo Twojej transmisji.

RobimyLive.pl jest częścią domu produkcyjnego HEXO Group.

Otrzymujesz pełne wsparcie całego zespołu. Mamy duże doświadczenie w realizacji filmów i zdjęć z konferencji, szkoleń, a także innych wydarzeń firmowych. Chętnie pomożemy w przygotowaniu ciekawego scenariusza transmisji i dostosowaniu go do stacjonarnego wydarzenia. Zadbamy o zapierające dech w piersiach filmy i zdjęcia, a transmisję urozmaicimy nowoczesnymi animacjami.

Napisz do nas

a przeniesiemy Twoje wydarzenie do sieci!

Copyright 2024 © RobimyLive.pl - all rights reserved