STREAMINGI ONLINE

Przeniesiemy Twoje wydarzenie do sieci!

Stworzymy dla Ciebie studio w dowolnym miejscu i przeniesiemy Twoje wydarzenie do sieci. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, niezależnie od tego, czy organizujesz koncert na 50. piętrze w SkyTower, całodniowy konkurs gastronomiczny, konferencję prasową na tysiące osób, czy premierę nowego produktu Twojej marki.

Transmitujemy na żywo w dowolne miejsce w sieci

Realizujemy transmisje na żywo, na dowolnie wybrane platformy social media, a także na dedykowane strony internetowe. Dobierzemy najlepsze narzędzie do specyfiki Twojego wydarzenia. Oczywiście, nie musisz decydować się na jedną platformę! Możemy transmitować Twoje wydarzenie na wiele platform jednocześnie!

 

 

 

 

 

Konferencja LIVE

Przeniesienie konferencji do sieci to kapitalne rozwiązanie na zwiększenie jej zasięgów i podniesienie prestiżu całego wydarzenia. Transmisja na żywo z konferencji może być alternatywą, ale także rozszerzeniem właściwego wydarzenia, które nadal odbędzie się w tradycyjnej formie - taka możliwość znacznie podnosi zasięgi, a także umożliwia dostęp do konferencji całkowicie nowym odbiorcom. Mamy możliwość livestreamingu z kilku pomieszczeń równocześnie, a odbiorca może dowolnie wybierać panele, które są dla niego najciekawsze.

Prezentacje i premiery produktów

Największe marki przeniosły premiery swoich produktów do sieci i prezentują je podczas transmisji na żywo. Takie rozwiązanie daje niesamowite możliwości sprzedażowe i marketingowe! W jednej chwili możemy dotrzeć do nieograniczonego grona odbiorców, nawiązać z nimi kontakt i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości! A na koniec, przygotowany materiał możemy opublikować stronie internetowej i social media, dzięki czemu, zyskujemy wartościowy content, który zostanie z nami na dłużej.

 

 

 

 

 

Eventy online

jakie z nami zrealizujesz

Koncerty i wydarzenia sportowe

Dotrzyj ze swoim wydarzeniem do jeszcze większego grona odbiorców, lub dla odmiany, zapewnij transmisje tylko dla wybranego grona! Ty wybierasz!

Eventy firmowe

Opowiedz o zmianach w firmie, podziel się wspólnymi osiągnięciami, a może zorganizuj warsztaty dla całej ekipy. Zebranie wszystkich pracowników nigdy nie było tak proste!

Prezentacje produktów

Zaprezentuj swój produkt nowym odbiorcom lub zrób szkolenie dla handlowców, a wszystko w prosty i szybki sposób!

Gale i jubileusze

Zorganizuj z nami wydarzenie, na które uczestnicy połączą się zdalnie! Zapewnij im niesamowite doświadczenie!

Korzyści z realizacji

transmisji z RobimyLive.pl

Kompleksowa usługa

RobimyLive.pl jest częścią domu produkcyjnego HEXO Group. Otrzymujesz pełne wsparcie całego zespołu. Mamy duże doświadczenie w realizacji filmów i zdjęć z konferencji, szkoleń, a także innych wydarzeń firmowych. Chętnie pomożemy w przygotowaniu ciekawego scenariusza transmisji i dostosowaniu go do stacjonarnego wydarzenia. Zadbamy o zapierające dech w piersiach filmy i zdjęcia, a transmisję urozmaicimy nowoczesnymi animacjami.

Oszczędność

Transmisja na żywo, pozwala zaoszczędzić czas i koszty.

Zwiększone zasięgi

Możemy dotrzeć z transmisją do odbiorcy na całym świecie jednocześnie.

Mobilne studio

Działamy na terenie całej Polski i Europy. Możemy realizować transmisje z dowolnego miejsca!

Doświadczony zespół

Kluczem do udanej transmisji jest odpowiedni plan i realizacja. Nasza ekipa zadba o najmniejszy szczegół, żeby podczas transmisji, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a Tobie pozostanie cieszyć się kolejną udaną realizacją.

Interaktywne spotkania

Zaangażowanie odbiorców to podstawa udanej transmisji! Mamy wiele narzędzi i sposobów na pozostanie w kontakcie i prowadzenie dyskusji na żywo.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do transmisji na żywo, co gwarantuje najlepszą jakość i bezpieczeństwo Twojej transmisji.

Napisz do nas

a przeniesiemy Twoje wydarzenie do sieci!

Copyright 2024 © RobimyLive.pl - all rights reserved