EVENTY HYBRYDOWE

W prosty sposób zwiększ zasięgi Twojego stacjonarnego wydarzenia, przenosząc je do sieci!

Transmisja na żywo jest świetnym uzupełnieniem tradycyjnych wydarzeń, dzięki czemu niewielkim kosztem uzyskasz dostęp do nieograniczonych możliwości, jakie daje livestreaming.

 

 

 

 

 

Transmitując na żywo zwiększasz zasięgi wydarzenia

Uzupełniając Twoje stacjonarne wydarzenie o transmisje na żywo w bardzo łatwy i relatywnie tani sposób możesz dotrzeć do dużo większego grona odbiorców. W zależności od specyfiki wydarzenia, dostęp do transmisji może być ogólnodostępny na platformach społecznościowych lub dodatkowo płatny i dostępny tylko dla wybranej grupy odbiorców.

Realizacja wielokamerowa

Nawet jeżeli nie planujesz udostępniać transmisji w sieci, nasze kamery idealnie sprawdzą się do wyświetlania obrazu na telebimie podczas wydarzenia, równocześnie oferując zapis wszystkich kamer. Zapis Multi-Cam to świetne rozwiązanie podczas koncertów, konferencji, a także innych wydarzeń, które planujemy uwiecznić. Nagrane materiały możemy dostarczyć w formie surowej lub zająć się jego montażem.

 

 

 

 

 

TRANSMISJA NA ŻYWO

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Transmisja na żywo posiada wszystkie możliwości tradycyjnej konferencji. Możemy wyświetlać tą samą prezentację, co na scenie, widzowie mogą brać aktywny udział w dyskusji i zadawać pytania, a także całość wydarzenia możemy podzielić na pokoje z różnymi prelegentami.

Oprawa graficzna

Elementy graficzne i animacje, podsumowujące najważniejsze punkty, nie tylko skutecznie podniosą estetykę i odbiór wydarzenia, ale także ułatwią zapamiętywanie najważniejszych elementów.

Q&A i Głosowanie

Zaangażowani odbiorcy to klucz do sukcesu transmisji na żywo. Widzowie mogą zadawać pytania, a także głosować, a wszystko to, możemy wyświetlać na ekranie podczas transmisji i na telebimie podczas wydarzenia

Zapis wielokamerowy

Mamy możliwość zapisu każdej kamery z osobna, dzięki czemu, po evencie dysponujemy nagraniami, które po montażu mogą posłużyć jako materiały marketingowe.

Tłumaczenie

Możemy tłumaczyć transmisje symultanicznie na dowolne języki, włącznie z językiem migowym.

Korzyści z realizacji

webinarów i szkoleń z RobimyLive.pl

Wsparcie na każdym kroku

Z doświadczenia wiemy, że na udaną transmisję składa się wiele elementów, które w połączeniu ze sobą tworzą niesamowity efekt. Od pierwszego kontaktu służymy pomocą i wspieramy na każdym etapie realizacji transmisji. Biorąc na siebie wszystkie techniczne i organizacyjne kwestie, prelegent może skupić się na transmisji, podczas gdy my zajmiemy się resztą.

Oszczędność

Transmisja na żywo to niewielki dodatkowy koszt przy organizacji stacjonarnego wydarzenia.

Zwiększone zasięgi

Możemy dotrzeć z transmisją do dużo większego grona odbiorców.

Obsługa foto/video

Dysponujemy doświadczoną ekipą foto/video, która zadba o zapierające dech w piersiach zdjęcia i aftermovie z Twojego wydarzenia.

Doświadczony zespół

Kluczem do udanej transmisji jest odpowiedni plan i realizacja. Nasza ekipa zadba o najmniejszy szczegół, żeby podczas transmisji, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a Tobie pozostanie cieszyć się kolejną udaną realizacją.

Interaktywne spotkania

Zaangażowanie odbiorców to podstawa udanej transmisji! Mamy wiele narzędzi i sposobów na pozostanie w kontakcie i prowadzenie dyskusji na żywo.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do transmisji na żywo, co gwarantuje najlepszą jakość i bezpieczeństwo Twojej transmisji.

RobimyLive.pl jest częścią domu produkcyjnego HEXO Group.

Otrzymujesz pełne wsparcie całego zespołu. Mamy duże doświadczenie w realizacji filmów i zdjęć z konferencji, szkoleń, a także innych wydarzeń firmowych. Chętnie pomożemy w przygotowaniu ciekawego scenariusza transmisji i dostosowaniu go do stacjonarnego wydarzenia. Zadbamy o zapierające dech w piersiach filmy i zdjęcia, a transmisję urozmaicimy nowoczesnymi animacjami.

Napisz do nas

a przeniesiemymy Twoje wydarzenie do sieci!

Copyright 2024 © RobimyLive.pl - all rights reserved